Ładne ślubne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku bądź też z nim mocno połączone, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii swojego ślubu zgodnie z tradycją i uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to przepiękna tradycja, która powstała już dawno temu. Taki ślub na pewno na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak oraz ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to zdumiewające rozwiązanie, które w głównej mierze wybitnie elegancko się przedstawia. Wolno także zrealizować cudowne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zaaranżować taką uroczystość? Przede wszystkim, przydatna będzie wypożyczalnia szabli. Najporządniej zdecydować się po prostu na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu lub dwustu lat. W pokaźniejszych miastach funkcjonują tego typu wypożyczanie, a co poniektóre z nich gwarantują również wypożyczenie standardowych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to bezsprzecznie rozwiązanie tylko dla osób, które mają do czynienia z wojskiem – szable do ślubu to w samej rzeczy ciekawa opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, które nie należą do wojska, albowiem będzie to najzwyczajniej w świecie humorystyczne. Pan młody w takiej sytuacji też powinien ubrany być w mundur, aby dopełnić całości własnym wyglądem.

 

Taki szpaler ślubny to nie jedyne rozwiązanie, jakie może spowodować, że ślub w kościele będzie niezapomniany. Wiele par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług wojskowej orkiestry czy też śpiewaka, który umili czas mszy swoim ładnym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, jednakowoż w większości wypadków i tak wypada mu za to zapłacić.

Można również zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii ślubu, już pod kościołem. Takie rozwiązanie jest coraz bardziej popularne pośród młodych par.

 

Interesujące pomysły na urozmaicenie imprezy weselnej na pewno oferują agencje, które absorbują się organizacją takich uroczystości. Warto udać się do nich, bowiem wolno liczyć na całkowite zorganizowanie ślubu, jak również wesela. Decyduje się na to coraz więcej par, jakie nie mają czasu oraz chęci na samodzielną organizację ślubu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*